IV Niedziela Wielkiego Postu

14 marca 2021 roku | +
INFORMACJE DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Wielkiego Postu 14 marca 2021 roku
Z wyjątkiem wtorku i niedzieli Msze Święte o godz. 10.00 są celebrowane codziennie w Kaplicy Pana Jezusa Miłosiernego. Podczas tych Mszy Świętych modlimy się o ustanie epidemii koronawirusa. We wtorek, 9 marca, o godz. 10.00 Msza Święta przy ołtarzu św. Antoniego z Padwy w intencji próśb i podziękowań.
W piątek 19 marca będziemy obchodzić Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Patrona Kościoła Powszechnego. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Przez cały okres Wielkiego Postu odprawiana jest Droga Krzyżowa po Mszy Świętej o godz. 16.15. W tym roku nabożeństwo Drogi Krzyżowej pragniemy ofiarować Panu Bogu w intencji ustania epidemii koronawirusa.
Natomiast we wszystkie niedziele Wielkiego Postu, po Mszy Świętej o godz. 16.15 odprawiane jest nabożeństwo Gorzkich Zali z kazaniem pasyjnym.
Do puszki pod chórem można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
Serdecznie dziękujemy za ofiary na utrzymanie sanktuarium i klasztoru składane na tace oraz przekazywane na konto klasztoru, jak również za zamawiane intencje mszalne. Nade wszystko dziękujemy za życzliwość i modlitewną lacznośé w Chrystusie. Niech Dobry Pan strzeże Was i Wasze Rodziny, i nieustannie zachowuje w pokoju i dobru.
WSZYSTKIM DOBRODZIEJOM I PRZYJACIOŁOM NASZEGO KOŚCIOŁA I KLASZTORU ŻYCZYMY OBFITOŚCI ..POKOJU I DOBRA"
Bracia z klasztoru sw. Kazimierza