INTENCJE MSZALNE

 

Niedziela– 29. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Franciszka Szirera
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Jana Dudzika (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + Józefa Kowalczuka, Katarzyny i Michała
16:15 O Boże błogosławieństwo i potrzenbe łaski dla Roberta
19:00 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Poniedziałek–:30. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Wiktorię
17:30 + Franciszka Szirera

Wtorek – 31. 01. 2023

7:30 O powrót do zdrowia dla Jolanty
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15 W intencji Panu Bogu wiadomej
16:15 + Włodzimierza Obro
17:30 + Janinę Rabiej
17:30 + Andrzeja i Anielę Pitala

Środa – 1. 02. 2023

7:30 + S. Benignę (gr.)
7:30 + Janinę Robak (gr.)
10:00 + Marię (gr.)
16:15 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Michała z okazji urodzin
16:15 + Jana Włodarczyka
17:30 + Helenę Berke – msza św. od rodziny Arczyńskich
Czwartek – 2. 02. 2023

7:30 + S. Benignę (gr.)
7:30 + Janinę Robak (gr.)
10:00 + Marię (gr.)
16:15 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Antoniny i jej Rodziny – msza św. od Wiesi
17:30 + Helenę Berke – msza św. od rodziny Arczyńskich
17:30 W intencji Róży św. Rodziny

Piątek – 3. 02. 2023

7:30 + S. Benignę (gr.) (gr.)
7:30 + Janinę Robak (gr.)
10:00 Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata
10:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:15 W intencji misji i Misjonarzy
16:15 + Bogumiła Kosiora w 6. rocznicę śmierci
17:30 + Marię (gr.)

Sobota – 4. 02. 2023

7:30 + S. Benignę (gr.) (gr.)
7:30 + Janinę Robak (gr.)
10:00 + Marię (gr.)
16:15 + Natalię Lewicką w:15. rocznicę śmierci
16:15 O sprawiedliwość i ład społeczny w naszej Ojczyźnie za wstawiennictwem św. Kazimierza, królewicza
17:30 + Helenę Berke – msza św. od wnuka Mikołaja z rodziną
17:30 Za zmarłych Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych, Przyjaciół i Dobroczyńców Zakonu oraz za zmarłych Braci i Siostry FZŚ

 

Niedziela– 22. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Franciszka Szirera
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Jana Dudzika (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15 + Bolesława w 29. rocznicę śmierci
19:00 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Poniedziałek– 23. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 + Franciszka Szirera
16:15 + Elżbietę i jej Rodziców
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Wtorek – 24. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 + Franciszka Szirera
16:15 Jerycho
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Środa – 25. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Marię Uzarską
16:15 + Grzegorza i Anielę Szypułów
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Czwartek – 26. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 + Tomasza Leśniaka
16:15 + Barbarę Nowak w 2. rocznicę śmierci
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Piątek – 27. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Jana i Krystynę Kasperskich
16:15 + Kazimierza Kamińskiego
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Sobota – 28. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Franciszka Szirera
16:15 + Bronisławę i Józefa Stępień oraz Helenę i Antoniego Samborskich
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Jerzego Bejgrowicza


Niedziela–:15. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Alfonsa
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Jana Dudzika (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15 O powrót do Boga dla Wioletty i Swena oraz całej rodziny
16:15 + Franciszka Szirera
19:00 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Poniedziałek– 16. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Franciszka Szirera
16:15 + Mariana Rosę, Mariannę, Józefa, Jana Wolaninów
16:15 + Stanisława i Wojciecha oraz zmarłych z rodziny Biernacik
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Wtorek – 17. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 + Julię, maturzystkę
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Środa – 18. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Eleonorę Wojnarowską i zmarłych z rodziny Wojnarowskich
16:15 Zmarłych z rodzin: Zamorskich i Wędrychowicz
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Czwartek – 19. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 Zmarłych Rodziców i Braci
16:15 + Franciszka Szirera
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Jadwigę w 52. rocznicę śmierci

Piątek – 20. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marcina z okazji 54. rocznicy urodzin
16:15 + Franciszka Szirera
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy Roth

Sobota – 21. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Adama i Weronikę Krakowskich
16:15 + Franciszka Szirera
16:15 + Marię Sajewicz
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Niedziela Chrztu Pańskiego – 8. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Franciszka Szirera
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Jana Dudzika (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + Józefę i Józefa Stofińskich
16:15 W intencji członków Żywego Różańca
19:00 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Poniedziałek– 9. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 + Marię w 46. rocznicę śmierci i Bronisławę w 40. rocznicę śmierci
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Wtorek – 10. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 + Janinę Korzeniewicz i męża Stefana
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Środa – 11. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 + Franciszka Szirera
16:15 + Zenona, Walerię, Józefa, Weronikę, Zofię, Adolfa, Irenę, Edmunda Nowaków oraz zmarłych z rodzin: Tomczyków i Nowaków
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Czwartek – 12. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Stanisława Kościółka i zmarłych z rodzin: Kościółek i Kraj
16:15 + Krzysztofa Szybalskiego
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Piątek – 13. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi
za grzechy nasze i całego świata
16:15 + Stanisławę
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Sobota – 14. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 Rezerwacja
16:15 + Genowefę i Kazimierza
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

 

Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi – 1. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Franciszka Szirera
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + Genowefę
16:15 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwa przy Bogu dla Sabiny i Bernarda
19:00 + Bożenę Stadnicką (gr.)

Poniedziałek– 2. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 O zdrowie i potrzebne łaske dla Jana, Piotra i Andrzeja
16:15 O Boże błogosławieństwo oraz wszelkie potrzebne łaski dla Ewy z okazji urodzin
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Wtorek – 3. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
16:15 O zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Anny,
Sylwii i Zofii
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Środa – 4. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Franciszka Szirera
16:15 O sprawiedliwość, pokój i ład społeczny w naszej Ojczyźnie przez wstawiennictwo św. Kazimierza, królewicza
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Marię i Antoniego Buchtów oraz zmarłych z rodzin Piotrowskich i Buchtów

Czwartek – 5. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:15 + Mieczysława Czerwienia i żonę Teresę
17:30 + Bożenę Stadnicką (gr.)
17:30 + Franciszka Szirera

Piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Franciszka Szirera
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Jana Dudzika (gr.)
12:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:15 W intencji misji i misjonarzy
16:15 O błogosławieństwo Boże w Nowym Roku dla FZŚ i ich Asystentów
19:00 + Bożenę Stadnicką (gr.)

 

Sobota – 7. 01. 2023

7:30 + Andrzeja Sałaś (gr.)
7:30 + Jana Dudzika (gr.)
10:00 + Kazimierę Sokołów (gr.)
10:00 + Bożenę Stadnicką (gr.)
16:15 + Marka w 14. rocznicę śmierci
17:30 Za zmarłych Rodziców
17:30 + Franciszka Szirera

 

Uroczystość Bożego Narodzenia – 25. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Teresę i zmarłych z rodziny
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 W intencji Prowincji Matki Bożej Anielskiej
16:15 + Kunegundę i Władysława oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i konających
19:00 + Marka Haniewskiego (gr.)

Poniedziałek – Św. Szczepana– 26. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + ks. Zdzisława w 3. rocznicę śmierci
10:00 + Marię i zmarłych z rodziny
12:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Tomasza Leśniaka
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Wtorek – 27. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Henryka, Jadwigę i Albina
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
17:30 + Jana Dudzika

Środa – 28. 12. 2022

7:30 + Agnieszkę Krawacką
7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
10:00 + Marka Haniewskiego (gr.)
16:15 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
17:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
17:30 + Jana Dudzika

Czwartek – 29. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Eugeniusza i brata Stanisława
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Stanisława Mączkę w rocznicę śmierci
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Piątek –:30. 12. 2022

7:30 + Wiktorię
7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
10:00 + Eugeniusza i Jana
10:00 + Zdzisława Gurdaka(gr.)
16:15 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
17:30 + Zofię i Stanisława oraz Władysława i Halinę
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Sobota – 31. 12. 2022

7:30 + Jana Dudzika
7:30 + Stanisława, Józefa, Karolinę, Helenę i Marię Matlak
10:00 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego
10:00 + Józefa i Rozalię Kotylak
16:15 Dziękczynna za miniony rok
16:15 + Stanisława i Stanisławę

 

IV Niedziela Adwentu – 18. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Józefa Kowalczuka
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15 Za zmarłych z rodziny i znajomych Anny
19:00 + Marka Haniewskiego (gr.)

Poniedziałek – 19. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
10:00 O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Matki Bożej
na dalsze lata życia dla Antoniny z okazji 80. rocznicy urodzin
16:15 + Krystynę i Piotra w 41. rocznicę śmierci
16:15 + Jadwigę w 20. rocznicę śmierci oraz Bronisława
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Wtorek – 20. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Adama Barańskiego
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Środa – 21. 12. 2022

7:30 + Weronikę i Jana oraz zmarłych z rodziny Zjawionych
7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
10:00 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Marię Toczek
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
17:30 + Bronisława Sierkiewicza w 1. rocznicę śmierci oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mamy Stanisławy
Czwartek – 22. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
10:00 + Antoninę w 50. rocznicę śmierci
16:15 O błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Janiny i Marka oraz Anity
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
17:30 + Jana Dudzika

Piątek – 23. 12. 2022
7:30 + Fabiana i Leokadię oraz zmarłych z rodziny Woch
7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
10:00 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka(gr.)
16:15 + Jana Dudzika
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Sobota – 24. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
10:00 + Teresę Jania w 5. rocznicę śmierci
10:00 + Jana Dudzika

 

III Niedziela Adwentu – 11. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
10:00 + Genowefę i Kazimierza
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
16:15 w intencji Róż Żywego Różańca
16:15 + Tadeusza (gr.)
19:00 + Marię Chochół oraz zmarłych z rodziny
Poniedziałek – 12. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Stanisławę i Jana
16:15 + Aleksandra Zawadzińskiego
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Wtorek – 13. 12. 2022

7:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 O pokój w Polsce, umęczonej wojną Ukrainie oraz na całym świecie
17:30 + Tadeusza (gr.)
17:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)

Środa – 14. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Danutę Lorenc
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Czwartek –:15. 12. 2022

7:30 + Alfonsa
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Danielę Brzoza (gr.)
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
17:30 + Henryka Cięciwę

Piątek – 16. 12. 2022

7:30 + Henryka, Ewę, Antoniego oraz zmarłych z rodziny Brzoza
7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
10:00 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka(gr.)
16:15 + Mariana Rosę, Mariannę, Józefa, Jana Wolaninów
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
17:30 + Józefa Kuciarę

Sobota – 17. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
10:00 + Arkadiusza i Krystynę Bodzenta
16:15 + Marię i Władysława
16:15 + Aleksandrę Borek
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

 

II Niedziela Adwentu – 4. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Józefa Ziarko w:15. rocznicę śmierci
10:00 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 O Ład społeczny i sprawiedliwość w naszej Ojczyźnie przez
wstawiennictwo św. Kazimierza, królewicza
16:15 O dary Ducha Świętego na czas wizytacji i kapituły FZŚ
19:00 + Marka Haniewskiego (gr.)

Poniedziałek – 5. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
16:15 + Alinę i Leona w rocznicę śmierci
17:30 + Tadeusza (gr.)

Wtorek – 6. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)

Środa – 7. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Marię Chlebicką
17:30 + + Marka Haniewskiego (gr.)

Czwartek – 9. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
10:00 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 O potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla Anny Mazur z racji urodzin
17:30 + Alinę w drugą rocznicę śmierci
17:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
Piątek – 10. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Marka Haniewskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka(gr.)
16:15 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
17:30 + Danutę w drugą rocznicę śmierci

Sobota – 11. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
10:00 + Marka Haniewskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdaka (gr.)
16:15 + Tadeusza (gr.)
17:30 + Szymona Wronę, Helenę i Edwarda Piskorz, Rozalię i Jana Wozdyk
17:30 + Teresę i Juliana

 

I Niedziela Adwentu – 27. 11. 2022

 7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Józefa Kowalczuka
10:00 Dziękczynna za 8 lat małżeństwa Anny i Aleksandra z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + Krystynę Pater w 5. rocznicę śmierci
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
19:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)

Poniedziałek – 28. 11. 2022

 7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 + Marię Ślizowską
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
17:30 + Jacka w 1. rocznicę śmierci – msza św. od rodziny
17:30 O nawrócenie i wszelkie potrzebne łaski dla Wojciecha

Wtorek – 29. 11. 2022

 7:30 + Tadeusza (gr.)
 7:30 + Stanisława Puchalskiego
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
17:30 O siły i zdrowie dal br. Franciszka

Środa –:30. 11. 2022

7:30 + Wiktorię
10:00 + Tadeusza (gr.)
10:00 Za zmarłych z rodzin Kowalskich, Muchów i Władysława Kozieła
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
17:30 W intencji małżeństwa Anny i Szczepana o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaske dla nich i całej rodziny

Czwartek – 1. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
10:00 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
16:15 + Zdzisława Gurdę (gr.)
16:15 + Natalię
17:30 + Tadeusza (gr.)
17:30 + Mariana Zygmunta w 2. rocznicę śmierci oraz Jadwigę Zygmunt

Piątek – 2. 12. 2022

7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata
10:00 + Zdzisława Gurdę (gr.)
16:15 W intencji misji i misjonarzy franciszkańskich
17:30 + Marka Haniewskiego (gr.)
17:30 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
Sobota – 3. 12. 2022

 7:30 + Danielę Brzoza (gr.)
 7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Marka Haniewskiego (gr.)
10:00 + Zdzisława Gurdę (gr.)
16:15 + Stanisława i Władysławę ora zmarłych z ich rodzin
16:15 + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego (gr.)
17:30 + Stanisława w 40. rocznicę śmierci
17:30 + Zofię, Władysława Józefę i Stanisława

 

XXXIV Niedziela Zwykła – 20. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Genowefę i Kazimierza
10:00 + Anielę i brata Józefa
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
16:15 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adama i Oliwii oraz ich
Rodziców
19:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)

Poniedziałek – 21. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
7:30 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Zbigniewa
Suwaj z okazji 60. rocznicy urodzin
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
16:15 + Marka Ślusarczyka w 2. rocznicę śmierci
17:30 + Danutę

Wtorek – 22. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
7:30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i powrót do zdrowia
dla Sabiny
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
16:15 + Stanisławę Włodarczyk – o radość nieba – msza św. od azorskiej
grupy Jerycha Różańcowego
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)

Środa – 23. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 Za zmarłych z rodzin Żółtków i Serwatków
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
16:15 Rezerwacja
17:30 + Mieczysława Chmurę

Czwartek – 24. 11. 2022

7:30 + Weronikę, Zenona, Walerię, Józefa, Adolfa, Irenę, Zofię i Edmunda
Nowaków oraz zmarłych z rodziny Tomczyków
10:00 + Tadeusza (gr.)
10:00 O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Bartosza
z okazji 45. rocznicy urodzin
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
17:30 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę
Matki Bożej dla Ewy z okazji urodzin
Piątek – 25. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 + Stanisławę, Józefa, Tadeusza, Jana i Dorotę
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
17:30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:30 + Annę i Tadeusza – msza św. od rodziny
Sobota – 26. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypomninki
17:30 + Tomasza Leśniaka
17:30 + Ewę

 

XXXIII Niedziela Zwykła – 13. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 + Annę Ciastoń (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 O potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla Józefy Tanzen (czyt. Tancen) z racji urodzin
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
16:15 W intencji Żywego Różańca
19:00 + Stanisława i zmarłych z rodziny

Poniedziałek – 14. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 O uwolnienie i uzdrowienie oraz o błogosławieństwo Boże
i wypełnienie się woli Bożej w życiu Rafała
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)

Wtorek –:15. 11. 2022

7:30 W intencji braci bez święceń, szczególnie za Braci posługujących w naszym klasztorze z racji ich patrona św. Dydaka
7:30 + Alfonsa
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Annę Ciastoń (gr.)
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Stanisława Fijała (gr.)
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)

Środa – 16. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
7:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 + Mariana Rosę, Mariannę, Józefa, Jana Wolaninów
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
16:15 + Zofię w:30. rocznicę śmierci
17:30 + o. Eugeniusza, s. Monikę i s. Angelę
Czwartek – 17. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Małgorzaty z okazji 70. rocznicy urodzin
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Marka Ziębę – msza św. od Alicji Zięba z rodziną
17:30 + Edwarda Stocha

Piątek – 18. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
10:00 + Ryszarda Wagę
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
16:15 + Ewę Szczawińską
17:30 + Ryszarda Klasę w 2. rocznicę śmierci

Sobota – 19. 11. 2022

7:30 + Tadeusza (gr.)
7:30 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny
Mateusza i rodziny Hyrc
10:00 + Mieczysławę Wojdyło-Wójcik, Witolda Wójcika oraz Wiktorię
i Józefa Wojdyłów
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
17:30 + Stanisławę

 

XXXII Niedziela Zwykła – 6. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 + Józefę i Józefa Stofińskich
10:00 + Edwarda w 3. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Bartosików i Perów
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + Annę Ciastoń (gr.)
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
19:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)

Poniedziałek – 7. 1. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 Za zmarłych z rodzin Żółtków i Serwatków
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
16:15 + Helenę i Władysława Wróbel
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Wtorek – 8. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
17:30 + Annę Ciastoń (gr.)

Środa – 9. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 + Romana i Wandę
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)

Czwartek – 10. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 + Ludwika i Paulinę oraz zmarłych z rodziny
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
16:15 + Marię i Witolda August
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Piątek – 11. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 Za zmarłych z rodziny Rauszów
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Sobota – 12. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 + Marię i Helenę
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)

 

XXXI Niedziela Zwykła –:30. 10. 2022

7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
7:30 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 + Wojciecha
10:00 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + Stanisława Fijała (gr.)
16:15 + Zofię i Stanisława
19:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)

Poniedziałek – 31. 10. 2022

7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Stanisława Fijała (gr.)
10:00 O uwolnienie i uzdrowienie oraz o błogosławieństwo Boże
i powodzenie na sesji egzaminacyjnej dla Dominiki
16:15 + Halinę Watycha
17:30 + Wiktorię

Wtorek – 1. 11. 2022

7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Anielę Kotylak
10:00 + Stanisława Fijała (gr.)
12:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
12:00 + Janinę, Zofię, Ryszarda, Barbarę, Macieja , Janinę i Apolonię
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)

Środa – 2. 11. 2022

7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 + Jana i Ludmiłę Skoczek
10:00 + Stanisława Fijała (gr.)
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)

Czwartek – 3. 11. 2022

7:30 Za zmarłych Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców Zakonu oraz za zmarłych członków FZŚ
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Stanisława Fijała (gr.)
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)

Piątek – 4. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
16:15 W intencji misji i misjonarzy franciszkańskich
16:15 O pokój, sprawiedliwość i ład społeczny w naszej Ojczyźnie
za wstawiennictwem św. Kazimierza
17:30 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
17:30 + Annę Ciastoń (gr.)

Sobota – 5. 11. 2022

7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Kazimierza Borowskiego (gr.)
10:00 + Julię i Stanisława Mazurów
16:15 Za zmarłych zgłoszonych na wypominki
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)

 

XXX Niedziela Zwykła – 23. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00 + Stanisława
16:15 + Annę Ciastoń (gr.)
19:00 + Stanisława Fijała (gr.)

Poniedziałek – 24. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 + Stanisława w 37. rocznicę śmierci
16:15 + Stanisława Fijała (gr.)
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
17:30 + Jana i zmarłych z rodziny

Wtorek – 25. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15 Jerycho
16:15 + Stanisława Fijała (gr.)
17:30 + Janusza Pisarskiego (gr.)
17:30 + Annę Ciastoń (gr.)

Środa – 26. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
7:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 + Stanisława Fijała (gr.)
16:15 + Ewę, Antoniego i Henryka oraz zmarłych z rodziny Brzoza
17:30 + Tomasza Leśniaka
17:30 Annę Ciastoń (gr.)

Czwartek – 27. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 + Anatolija
16:15 + Stanisława Fijała (gr.)
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Piątek – 28. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
7:30 + Stanisława Fijała (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 + Władysławę, Juliana i Andrzeja Janiszewskich
16:15 + Annę Ciastoń (gr.)
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)

Sobota – 29 . 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
7:30 + Annę Ciastoń (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
16:15 + Leonę i Michała Matogów oraz Bronisławę i Edwarda
16:15 + Stanisława Fijała (gr.)
17:30 + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)

 

XXIX Niedziela Zwykła – 16. 10. 2022
  7:30  + Tomasza Batko (gr.)
10:00  + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00  + Urszulę i Wojciecha
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00  + Jadwigę i Józefa Adamczyków i zmarłych z rodziny
16:15  + Mariana Rosę oraz Mariannę, Józefa i Jana Wolaninów
19:00  + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Poniedziałek – 17. 10. 2022
  7:30  + Tomasza Batko (gr.)
  7:30  + Stanisława Fijała (gr.)
10:00  + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00  + Krzysztofa Wolaka w 10. rocznicę śmierci
16:15  + Annę Ciastoń (gr.)
17:30  + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Wtorek – 18. 10. 2022
  7:30  + Tomasza Batko (gr.)
  7:30  + Annę Ciastoń (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
17:30  + Janusza Pisarskiego (gr.)
17:30  + Stanisława Fijała (gr.)

Środa – 19. 10. 2022
  7:30  + Tomasza Batko (gr.)
  7:30  + Stanisława Fijała (gr.)
10:00  + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00  + Stanisławę i Julię
16:15  + Annę Ciastoń (gr.)
17:30  + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Czwartek – 20. 10. 2022
  7:30  + Tomasza Batko (gr.)
  7:30  + Annę Ciastoń (gr.)
10:00  + Janusza Pisarskiego (gr.)
16:15  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Grażyny
          Sieradzkiej i Doroty Rakowskiej z okazji 10. rocznicy profesji
           wieczystej we FZŚ
16:15  + Stanisława Fijała (gr.)
17:30  + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Piątek – 21. 10. 2022
  7:30  + Tomasza Batko (gr.)
  7:30  + Annę Ciastoń (gr.)
10:00  + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00  + Mariana Marszalskiego z oakcji 6. rocznicy śmierci
16:15  + Stanisława Fijała (gr.)
17:30  + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
Sobota – 22 . 10. 2022
  7:30  + Tomasza Batko (gr.)
  7:30  + Annę Ciastoń (gr.)
10:00  + Janusza Pisarskiego (gr.)
16:15  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny i Tomasza
           z okazji rocznicy ślubu oraz dla ich syna Miłosza
16:15  + Łukasza Wojasa w 3. rocznicę śmierci
17:30  + Stanisława Walkosz-Jambor (gr.)
17:30  + Stanisława Fijała (gr.)

 

XXVIII Niedziela Zwykła – 9. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
7:30 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 + Genowefę i Kazimierza
10:00 + Mieczysławę Bejgrowicz w 3. rocznicę śmierci
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze
i całego świata
19:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)

Poniedziałek – 10. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
10:00 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Adiego
16:15 Stanisława Sikorę
16:15 rezerwacja
17:30 + Janusza Pisarskiego (gr.)

Wtorek – 11. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00 + Tomasza Batko (gr.)
16:15 rezerwacja
17:30 + Janusza Pisarskiego (gr.)
17:30 + Danutę Lorenc

Środa – 12. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 + Jana Mazura – Msza św. od koleżanek i kolegów z IPN
16:15 + Józeafa Brzęckiego
16:15 Dziękczynna za dar życia Krystyny z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz za zmarłego Bronisława
17:30 + Annę Chmielewską-Waga w 34. rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Chmielewskich

Czwartek – 13. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 Dziękczynna za przeżyte 78 lat Wierosławy z prośbą o dalsze
błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
16:15 + Ryszarda Sikorę
17:30 + Marię, Irenę i Michała Beduch
17:30 + Danutę Lorenc

Piątek – 14. 10. 2022

7:30 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 W intencji Moniki – o uwolnienie i uzdrowienie oraz nabycie
odpowiedniej nieruchomości
16:15 + Ewalda Kolakowskiego
17:30 + Marię i Władysława Jania
17:30 + Danutę Lorenc

Sobota –:15. 10. 2022

7:30 + Alfonsa w 66. rocznicę śmierci
7:30 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)
16:15 + Urszulę, Mariana, Annę i Adama
17:30 + Jadwigę i Edwarda oraz zmarłych z rodziny

 

XXVII Niedziela Zwykła – 2. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
7:30 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 + Józefa Kowalczuka
10:00 + Leszka i Wandę
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15 O powołania do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
19:00 + Janusza Pisarskiego (gr.)

Poniedziałek – 3. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
7:30 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 + Tomasza Batko (gr.)
16:15 + Irenę Niedbała
16:15 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
dla Aleksandry i Stanisława z racji 2. rocznicy ślubu
17:30 + Teresę

Wtorek – 4. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
7:30 + Tomasza Batko (gr.)
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15 + Irenę Niedbała
16:15 + Joannę w 10. rocznicę śmierci
17:30 + Franciszka
17:30 + Janusza Pisarskiego (gr.)

Środa – 5. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
10:00 O uwolnienie i uzdrowienie dla Moniki oraz nabycie odpowiedniej
nieruchomości
10:00 + Tomasza Batko (gr.)
16:15 + Annę Serednicką - Msza św. Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy
16:15 + Irenę Niedbała
17:30 + Janusza Pisarskiego (gr.)

Czwartek – 6. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
10:00 + Tomasza Batko (gr.)
16:15 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Olgi
16:15 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marianny
z okazji urodzin
17:30 + Janusza Pisarskiego (gr.)
17:30 + Katarzynę w 44. rocznicę śmierci
Piątek – 7. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
7:30 + Janusza Pisarskiego (gr.)
10:00 Wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu
Maryi za grzechy nasze i całego świata
16:15 W intencji misji i Misjonarzy franciszkańskich
17:30 + Tomasza Batko (gr.)
17:30 + Zofię Zbroszczyk

Sobota – 8. 10. 2022

7:30 + Dominikę Galeano (gr.)
7:30 + Stanisławę oraz zmarłych z rodziny
10:00 + Tomasza Batko (gr.)
16:15 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski i
dla Elżbiety z okazji urodzin – msza św. od Dzieci z rodzinami
16:15 + Janusza Pisarskiego (gr.)
17:30 + Jadwigę i Zbigniewa

 

XXVI Niedziela Zwykła – 25. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)
10:00  + Genowefę i Kazimierza
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
19:00  + Dominikę Galeano (gr.)
Poniedziałek – 26. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  + Jerzego Dunina w pierwszą rocznicę śmierci
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
17:30  + Tomasza Leśniaka
Wtorek – 27. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie
          dla Anny z okazji urodzin
16:15  Jarycho
17:30  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
17:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)

Środa – 28. 09. 2022
  7:30  +  Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  O uwolnienie i uzdrowienie dla Moniki oraz nabycie pewnej
          nieruchomości
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  + Marię i Mieczysława
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)
Czwartek – 29. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz przebaczenie popełnionych win
16:15  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Andrzeja z racji urodzin
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)
Piątek –:30. 09. 2022
  7:30  + Wiktorię
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  + Danutę Lovenc
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  + Józefa i Aleksandra Grzywa oraz zmarłych z rodziny
17:30  + Wandę Wiater (gr.)
Sobota – 1. 10. 2022
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i zdrowie
          dla Anny i Wojciecha z okazji 41. rocznicy ślubu
10:00  + Janusza Pisarskiego (gr.)
16:15  + Janusza Piskorskiego
17:30  + Tomasza Batko (gr.)
17:30  + Irenę Niedbała

 

XXV Niedziela Zwykła – 18. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)
10:00  + Józefa Kowalczuka
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
19:00  + Dominikę Galeano (gr.)
Poniedziałek – 19. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  Wynagradzająca za grzechy rodziny Anny i Szczepana
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  + Annę i Franciszka
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)
Wtorek – 20. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Aleksandry
          i Stanisława
17:30  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
Środa – 21. 09. 2022
  7:30  +  Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  + Annę i Franciszka oraz syna o. Michała Ślusarka
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  + Wojciecha, Stefana i Helenę oraz Wiesławę i Antoniego
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)
Czwartek – 22. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  + Jana Mazura – Msza św. od koleżanek i kolegów z IPN
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
17:30  +  Dorotę Wojas w pierwszą rocznicę śmierci
Piątek – 23. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  + Agnieszkę Imbor
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
17:30  + Teresę
Sobota – 24. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  + Mieczysława w 10. rocznicę śmierci
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15 + Bernadettę i Władysława Walasów
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)

 

 

XXIV Niedziela Zwykła – 11. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)
10:00  + Józefę i Józefa Stofińskich
10:00  Za zmarłych braci Jana i Stanisława
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  W intencji Żywego Różańca
19:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
Poniedziałek – 12. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  O nawrócenie dla Wojciecha
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  Dziękczynno – błagalna w intencji Sylwii i Łukasza oraz dziecka
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)
Wtorek – 13. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
17:30  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
17:30  O nawrócenie dla Wojciecha
Środa – 14. 09. 2022
  7:30  +  Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
10:00  Wynagradzająca za grzechy rodziny Anny i Szczepana
16:15  + Bronisława
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)
Czwartek –:15. 09. 2022
  7:30  + Alfonsa
  7:30  + Dominikę Galeano (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
16:15  + Stanisławę Piotrowską oraz dusze w czyśćcu cierpiące
17:30  + Wandę Wiater (gr.)
17:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)
Piątek – 16. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
16:15  + Mariana Rosę, Mariannę, Józefa, Jana Wolaninów
16:15  + Urszulę w 11. rocznicę śmierci
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)
Sobota – 17. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
16:15  + Marię i męża Stanisława
16:15 + Władysława Polechońskiego (gr.)
17:30  + Dominikę Galeano (gr.)
17:30  + Bogdana Kotlińskiego w 4. rocznicę śmierci

 

XXIII Niedziela Zwykła – 4. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Władysława Polechońskiego (gr.)
10:00  + Joannę i Tadeusza oraz zmarłych z ich rodzin
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  O ład społeczny w naszej Ojczyźnie za wstawiennictwem
          św. Kazimierza, królewicza
16:15  O powołania do FZŚ
19:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
Poniedziałek – 5. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  W intencji Panu Bogu wiadomej
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  + Annę
17:30  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
Wtorek – 6. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00  +Józefę, Władysława i syna Władysława oraz Tomasza Janika
16:15  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  + Stanisława w 54. rocznicę śmierci
17:30  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)

Środa – 7. 09. 2022
  7:30  +  Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Zbigniewa Kisiel
10:00  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  + Reginę Chrobak
16:15  + Andrzeja Sikorowskiego w 25. rocznicę śmierci
17:30  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
Czwartek – 8. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  O siły i zdrowie dla br. Franciszka
10:00  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  + Henryka, Bogusława i Bronisławę
17:30  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
17:30  Za zmarłą siostrę Walerię i Tadeusza
Piątek – 9. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  O nawrócenie dla Wojciecha
10:00  + Władysława Polechońskiego (gr.)
16:15  Ewalda Kolakowskiego w 11. rocznicę śmierci
17:30  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
17:30  + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Sobota – 10. 09. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  +  Władysława Polechońskiego (gr.)
10:00  + Augustyna Szpakiewicza (gr.)
16:15 + Tomasza w 2. rocznicę śmierci
17:30  + Waldemara Zemanka w 4. rocznicę śmierci
17:30  + Marię i Franciszka Pac w kolejne rocznice śmierci

 

 

XXII Niedziela Zwykła – 28. 08. 2022

7:30 + Henryka Malika (gr.)
10:00 + Genowefę i Kazimierza
10:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Kingi i Mateusza
z racji:15. rocznicy ślubu oraz ich Córeczki
12:00 Za dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Jana z okazji urodzin
19:00 + Jana Orządałę (gr.)

Poniedziałek – 29. 08. 2022

7:30 + Jana Orządałę (gr.)
10:00 + Stanisława Jamkę od koleżanek i kolegów z IPN w Krakowie
10:00 + Stefana i Janinę
16:15 + Henryka Malika (gr.)
17:30 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny

Wtorek –:30. 08. 2022

7:30 + Wiktorię
10:00 W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15 Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę dla Danuty i Janusza
w rocznicę ślubu
16:15 + Henryka Malika (gr.)
17:30 + Jana Orządałę (gr.)

XXI Niedziela Zwykła – 21. 08. 2022
  7:30  + Henryka Malika (gr.)
10:00  + Józefa Kowalczuka
10:00  + Alfreda i Stefana oraz ich Rodziców
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  O błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Anny   w dniu urodzin
19:00  + Jana Orządałę (gr.)
Poniedziałek – 22. 08. 2022
  7:30  + Walerię, Józefa, Zenona, Weronikę, Adolfa, Jana, Zofię, Edmunda  Nowaków oraz zmarłych z rodziny Tomczyków
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  Zmarłe dzieci: Bogusia i Marcina
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Irenę, Danutę i Ludmiłę
Wtorek – 23. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  Jerycho
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  O zdrowie dla Jolanty Gniewek

Środa – 24. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  + Ryszarda Drząszcza
10:00  Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Teresę
Czwartek – 25. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  W intencji Pawła o uwolnienie ze wszystkich złych nałogów,
          o dobrą żonę i darowanie win i kar
10:00  Za zmarłych Pracowników Warsu
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  O błogosławieństwo Boże i opieke Matki Bożej dla Ryszarda z racji 97. rocznicy urodzin
Piątek – 26. 08. 2022
  7:30  + Jerzego i Zygmunta Duś
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
16:15  W intencji Róży Matki Bożej Częstochowskiej
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Tomasza Leśniaka
Sobota – 27. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  + Henryka Malika (gr.)
10:00  + Eugenię i Konrada
16:15  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety
17:30  + Teresę, Jana, Stanisława, Marka Czerwieniów

 

XX Niedziela Zwykła – 14. 08. 2022
  7:30  + Henryka Malika (gr.)
10:00  + Jana w 52. rocznicę śmierci oraz Stanisławę i Marię Per
10:00  + Marię Raźną
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
12:00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty
           i Wojciecha Sopel z okazji:30. rocznicy ślubu
16:15  W intencji Żywego Różańca
19:00  + Jana Orządałę (gr.)
Poniedziałek –:15. 08. 2022
  7:30  + Alfonsa
  7:30  + Henryka Malika (gr.)
10:00  + Annę Rusiecką
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
12:00  Za spokój duszy Marszałków Polski: Józefa Piłsudskiego i Edwarda Śmigłego – Rydza oraz generałów, oficerów i żołnierzy polskich – bohaterów wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku
16:15  + Stanisława Lewickiego w:15. rocznicę śmierci
17:30  + Marię i zmarłych z rodziny
Wtorek – 16. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  + Mariana Rosę oraz Mariannę, Józefa, Jana Wolaninów
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Kazimierza Grochmala oraz zmarłych z rodziny

Środa – 17. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  + Piotra i Marię Nostkiewicz oraz Krystnę Kozik i Ryszarda
10:00  + Zdzisława Gurdak  
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Zbigniewa Nostkiewicza
17:30  O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
          dla o. Prowincjała od siostry Margerity
Czwartek – 18. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  + Tadeusza Kobylarza
16:15  + Henryka Malika (gr.)
16:15  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Joanny i Andrzeja Czepielewskich z okazji 50. rocznicy ślubu
17:30  + Janusza Bujas w 10. rocznicę śmierci
Piątek – 19. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  + Stanisławę o raz Janinę
10:00  + Karolinę Gurgul
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  Dziękczynno – błagalna z racji 23. rocznicy urodzin Gabrieli
Sobota – 20. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
  7:30  Za zmarłych Małżonków Grabickich
10:00  + Henryka Malika (gr.)
16:15  + Zofię Wojas w 27. rocznicę śmierci
17:30  W intencji Panu Bogu wiadomej

 

XIX Niedziela Zwykła – 7. 08. 2022
  7:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
  7:30  + Henryka Malika (gr.)
10:00  + Jana i Annę Bodzenta
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  O powołania do FZŚ
19:00  + Jana Orządałę (gr.)
Poniedziałek – 8. 08. 2022
  7:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marysieńki
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  Dziękczynna za opiekę św. Antoniego z prośbą o prowadzenie  i odnalezienie się w życiu dla syna Mateusza
Wtorek – 9. 08. 2022
  7:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  + Henryka Malika (gr.)
16:15  + Helenę Bargiel
17:30  + Jana Orządałę (gr.)

Środa – 10. 08. 2022
  7:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  O uzdrowienie dla Elżbiety
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Tomasza i Zofię Lechów
Czwartek – 11. 08. 2022
  7:30  O powrót do zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Stefanii
          oraz o powrót do zdrowia dla Jolanty
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
10:00   O uwolnienie i uzdrowienie, błogosławieństwo Boże
            oraz rozwiązanie problemu mieszkaniowego dla Moniki
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Michała Adamczyka
Piątek – 12. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  Za dusze w czyśćcu cierpiące
10:00  O uwolnienie i uzdrowienie oraz błogosławieństwo Boże
           dla Dominiki
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  O wieczne zbawienie dla Józefa Brzenckiego
Sobota – 13. 08. 2022
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  + Henryka Malika (gr.)
16:15  + Kazimierza Sikorę
17:30  + Annę
17:30  Za zmarłych siostrę Walerię i Tadeusza

 

XVIII Niedziela Zwykła – 31. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  O pobożność i gorliwość dla kapłanów
10:00  Dziękczynna za 88 lat życia z prośbą o błogosławieństwo Boże
          dla Aleksandra oraz dla Anny z okazji imienin
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  + Piotra Sikorę
19:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
Poniedziałek – 1. 08. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Marię, Teresę, Stanisława
Wtorek – 2. 08. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  W intencji Prowincji Matki Bożej Anielskiej
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię

Środa – 3. 08. 2022
  7:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
10:00  + Stanisławę
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + O pobożbość i gorliwość dla kapłanów
Czwartek – 4. 08. 2022
  7:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
16:15   O ład społeczny w naszej Ojczyźnie za wstawiennictwem
           św. Kazimierza, królewicza
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  O pobożność i gorliwość dla kapłanów
Piątek – 5. 08. 2022
  7:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  + Wynagradzająca
10:00  + Jana Orządałę (gr.)
16:15  W intencji misji i misjonarzy
16:15  + Henryka Malika (gr.)
17:30  + Teresę
Sobota – 6. 08. 2022
  7:30  Za zmarłych Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobroczyńców
         Zakonu oraz za zmarłych członków Franciszkań. Zakonu Świeckich
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15  + Henryka Malika (gr.)
16:15  + Romualda Bargiela
17:30  + Jana Orządałę (gr.)

 

XVII Niedziela Zwykła – 24. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  Do Miłosierdzia Bożego o odzyskanie zdrowia dla Zygmunta
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  + Natalię i Stanisława Lewickich
19:00  + Apolonię Sikor
Poniedziałek – 25. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Józefa i Stanisławę Fitek
10:00  Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:15  + Stellę i Władysława oraz zmarłych z Rodziny
17:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
Wtorek – 26. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
 7:30  + Annę i Andrzeja Opolewskich oraz zmarłych z rodziny Masaczeńko
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15  O potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny Mazur z racji imienin
16:15  Jerycho
17:30  + Tomasza Leśniaka

Środa – 27. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:15  + Józefa i Stanisławę Fitek
17:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
17:30  + Janinę w rocznicę śmierci
Czwartek – 28. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Józefa i Stanisławę Fitek
10:00  + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego msza św. od Janusza i Jadwigi
16:15   + Stanisława Macugowskiego
17:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
Piątek – 29. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15  + Józefa, Annę, Kazimierę i syna Józefa
16:15  + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego
17:30  O pobożność i gorliwość apostolską dla kapłanów
17:30  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo
          Boże dla Anny
Sobota –:30. 07. 2022
  7:30  + Wiktorię
  7:30  O pobożność i gorliwość apostolską dla kapłanów
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15  +Andrzeja, Kazimierza, Romana, Aleksandrę Cholewków
17:30  + Wandę Wiater (gr.)

XVI Niedziela Zwykła – 17. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
10:00  + Marię Mocio w 20. rocznicę śmierci
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  + Józefa oraz zmarłych Rodziców
19:00  + Ignacego Helegdę – msza św. od rodziny Kulasiak
Poniedziałek – 18. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  Za dusze w czyśćcu cierpiące
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15  W intencji Bogu wiadomej
17:30  + Ignacego Helegdę – msza św. od Doroty Podhalicz
Wtorek – 19. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  + Ignacego Helegdę – msza św. od Marii i Józefa Łyś z dziećmi
16:15  + Zofię, Olgę, Jadwigę i Jerzego
17:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię

Środa – 20. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Marię Kowalik
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15  + Genowefę i Kazimierza Król
17:30  + Ignacego Helegdę – msza św. od Anny i Krzysztofa Capiak z rodziną
Czwartek – 21. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  + Marię Kowalik
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15   + Ignacego Helegdę – msza św. od Władysławy Skoczyk
17:30  + Józefa i Stanisławę Fitek
Piątek – 22. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
  7:30  Za dusze w czyśćcu cierpiące
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15  + Marię i Helenę
17:30  + o. Eugeniusza Kwiatkowskiego
17:30  + Stanisławę i Józefa Fitek
Sobota – 23. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  O Boże błogosławieństwo dla Antoniego z okazji urodzin
10:00  O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Joanny
16:15  +Elżbietę Sikora
17:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię

 

XV Niedziela Zwykła – 10. 07. 2022
  7:30  + Tadeusza (gr.)
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Józefa Kowalczuka
12:00  Za  dobroczyńców kościoła i klasztoru
16:15  W intencji Róż Żywego Różańca
19:15  + Stanisława Mleczko (gr.)
Poniedziałek – 11. 07. 2022
  7:30  + Tadeusza (gr.)
  7:30  + Ignacego Helegdę – msza św. od Grażyny i Jana Niedbała
10:00  + Stanisława Mleczko (gr.)
16:15  + Franciszkę i Józefa
17:30  + Wandę Wiater (gr.)
Wtorek – 12. 07. 2022
  7:30  + Tadeusza (gr.)
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  W intencji próśb i podziękowań do św. Antoniego
16:15  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
17:30  + Stanisława Mleczko (gr.)


Środa – 13. 07. 2022
  7:30  + Stanisława Mleczko (gr.)
  7:30  + Ignacego Helegdę – msza św. od Anny i Jana Kadłubiak
10:00  + Wandę Wiater (gr.)
16:15  O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Teresy w dniu urodzin
17:30  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
Czwartek – 14. 07. 2022
  7:30  + Stanisława Mleczko (gr.)
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15   + Ignacego Helegdę – msza św. od Danuty i Józefa Stefkoz z rodziną 16:15  Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:30  + Wandę Wiater (gr.)
Piątek –:15. 07. 2022
  7:30  + Alfonsa
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Stanisława Mleczko (gr.)
16:15  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
17:30  + W int. Panu Bogu wiadomej
Sobota – 16. 07. 2022
  7:30  + Wandę Wiater (gr.)
10:00  + Aleksandrę, Franciszka i Marię
16:15  +Józefę w 29. rocznicę śmierci
16:15  + Mariana Rosę, Mariannę, Józefa, Jana Wolaninów
17:30  + Marię w:15. rocznicę śmierci i męża Stanisława